Gigasept instru AF

Kód: 220
1.445 Kč
Objednáno

Gigasept® AF forte je koncentrovaný kapalný přípravek na bázi kombinace KAS, aminu, fenoxypropanolu a alkylguanidinacetátu. 

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doručení
Doručení už do druhého dne

Detailní popis produktu

Vhodný pro manuální dezinfekci a čištění chirurgického instrumentária, rigidních a flexibilních endoskopů, dezinfekci anestetických přístrojů, dýchacích masek atp..

  • Stabilita roztoku 7 dní
  • Příjemná vůně
  • Široké spektrum účinnosti
  • Použití i v ultrazvukových čističkách

Gigasept® AF forte se ředí vodou na požadovanou koncentraci pracovního roztoku. Endoskopy a nástroje určené k reprocessingu se ponoří do připraveného roztoku tak, aby byly zcela ponořené a roztokem byly naplněné všechny duté části po stanovenou dobu expozice. 

Po expozici a následném čištění se endoskopy a nástroje vyjmou z roztoku a důkladně se opláchnou vodou požadované kvality. 

Nedoporučuje se míchat Gigasept® AF forte s jinými produkty či detergenty. Reaguje s aldehydy. Veškeré dávkovací pomůcky a nádoby pro přípravu roztoků před použitím řádně opláchněte vodou, aby nedošlo k reakci roztoku gigasept® AF forte se zbytky jiných chemikálií.

Baktericidní, levurocidní, virucidní na BVDV / Vaccinia (HIV/HBV/HCV) / Polyoma SV40 / Adeno / Rota, mykobaktericidní, tuberkulocidní

 

 

 Balení: 2l